Home

Festival Trailer

Festival Poster

Please click on the film title to go to film page.
Filmin sayfasına gitmek için lütfen film adının üzerine tıklayın. 

Please click the link below to download the festival program in pdf format.
Festival programını pdf formatında indirmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

SCHEDULE / PROGRAM

 

 

Project Title /
Film Adı

Directors / Yönetmen

Duration / Süre

Country / Ülke

Year / Year

 

POTLUCK COMPETITION / POTLAÇ YARIŞMA

 

Bambiland Danilo Stanimirović 0:15:00 Serbia / Sırbistan 2019
Bastard/ Piç Daniel Guliyev 0:18:39 United Kingdom / Birleşik Krallık 2019
Birth-Right/ Vatandaşlık Hakkı Inbar Horesh 0:24:36 Israel / İsrail 2019
Bitter Herb/ Acı Ot Maria Ornaf 0:16:28 Poland / Polonya 2019
Delivery Service/ Kurye Vladimir Koptsev, Elena Koptseva 0:13:10 Russian Federation / Rusya 2019
Hello Africa/ Merhaba Afrika Hasan Serin 0:12:33 Turkey/ Türkiye 2020
The Blue Bed/ Eğreti Gelin Alireza Kazemipour 0:14:10 Iran / İran 2019
Milk/ Süt Pennie Hunt 0:16:37 New Zealand / Yeni Zelanda 2019
Neon Hearts/ Neon Kalpler Ana Jakimska 0:16:15 Macedonia / Makedonya 2019
Salon Zgjim Terziqi 0:13:51 Kosovo / Kosova 2019
Tomorrow at Dawn/ Yarın Şafak Vakti Giulia Di Battista 0:15:00 Italy / İtalya 2019
Tradition/ Sünnet Zhanuzak Mamytov 0:13:09 Kyrgyzstan / Kırgızistan 2019
Wedding Photo/ Düğün Fotoğrafı Cemalettin BAŞ 0:09:50 Turkey/ Türkiye 2020

 

URBAN / KENT
Cave, The/ Mağara Ufuk Kiray 0:03:42 Turkey/ Türkiye 2019
Church Street Jennida Chase, Hassan Pitts 0:01:55 United States / ABD 2019
Civilization, The/ Medeniyet Fevzi Murat Ersoy 0:03:47 Turkey/ Türkiye 2019
Land of Districts/ Mahalle Andreas Gruetzner 0:04:36 Germany / Almanya 2019
One More Please/ Bir Tane Daha Lütfen Aleksei Borovikov 0:05:29 United States / ABD 2019
One-Third Of A Second/ Saniyenin Üçte Biri Burak Oguz Saguner 0:15:40 Turkey/ Türkiye 2019
Only One World Left/ Bundan Başka Dünya Yok Alican Abacı 0:03:00 Turkey/ Türkiye 2019
Sigh/ İç Çekiş Vlad Bolgarin 0:15:00 Moldova / Moldovya 2019
Street Head/ Sokak Kafası Angélica Lourenço 0:14:37 Brazil / Brezilya 2019
Underground/ Metro Jun Bae 0:07:50 United States / ABD 2019
Yarı Yarıya Mazhar YILDIZ 0:12:30 Turkey/ Türkiye 2019

 

 

PURPLE PORTRAITS / MOR PORTRELER
Caught on Camera/ Objektife Takılanlar Homayoon Mobaraki 0:02:58 Sweden / İsveç 2019
Daughter/ Kızım Daria Kashcheeva 0:14:44 Czech Republic / Çekya 2019
Driving Lessons/ Direksiyon Dersleri Marziyeh Riahi 0:12:48 Iran / İran 2019
Ella Benjamin Rost 0:09:00 Germany / Almanya 2019
Fluid /Akışkan Gökçe Onur 0:04:35 Turkey/ Türkiye 2019
Horn/ Korna Ghasideh GOLMAKANI 0:08:00 Iran / İran 2018
I wish I weren’t Palestinian/ Keşke Filistinli Olmasaydım Feda Naser 0:16:23 Palestine / Filistin 2019
Osariya Calvin Chinthaka 0:02:46 United Kingdom / Birleşik Krallık 2019
Panic Attack/ Panik Atak Eileen O’Meara 0:03:00 United States / ABD 2019
Passage/ Pasaj Asavari Kumar 0:05:15 India / Hindistan 2019
Swipe/ Kaydır Niels Bourgonje 0:05:48 Netherlands / Hollanda 2019
Trap/ Tuzak Paul James 0:12:00 New Zealand / Yeni Zelanda 2019
With or Without You/ Senle Ya da Sensiz Angela Prudenzi 0:03:04 Italy / İtalya 2018

 

 

UMBRELLA / ŞEMSİYE
(F)our Seasons/ Mevsimlerimiz Miguel Gabaldón 0:14:16 Spain / İspanya 2019
Animal that Therefore I am, The/ Hayvan-İnsan Bea de Visser 0:10:37 Netherlands / Hollanda 2019
Boje Andreas Cordes, Robert Köhler 0:10:00 Germany / Almanya 2019
Here With You/ Seninle Nona Schamus 0:06:26 United States / ABD 2019
My name is Petya/ Benim Adım Petya Daria Binevskaya 0:15:00 Russian Federation / Rusya 2019
My Sister/ Kızkardeşim Saverio Cappiello 0:15:00 Italy / İtalya 2019
Plus One/ Artı Bir Abdullah Şahin 0:01:54 Turkey / Türkiye 2019
Under The Blanket/ Örtünün Altı Kardelen Eren 0:14:55 Turkey / Türkiye 2019

 

 

TIES / BAĞLAR
First Officer, The/ Bir Numaralı Subay Yannis Ferchatis 0:13:00 Greece / Yunanistan 2019
Love in Istanbul – Sand/ İstanbul’da Aşk – Kum Yavuz Özkan 0:14:22 Turkey/ Türkiye 2010
Masked/ Maskelenmiş Fatih Oruç 0:16:18 Turkey / Türkiye 2019
Spizella Mehmet Tığlı 0:19:57 Germany, Turkey / Almanya, Türkiye 2019
Zingal The Last Generation/ Zingal, Son Kuşak İzzet Arslan 0:20:00 Turkey / Türkiye 2019

 

 

 

RIDICULE / GÜLÜNÇ
51+ Daniyar Abirov 0:09:05 Kyrgyzstan / Kırgızistan 2019
Carrots/ Havuçlar Bergur Árnason 0:15:00 Iceland / İzlanda 2019
Derezon Nesli Doğan, Sezgin Öztürk 0:03:40 Turkey/ Türkiye 2019
Drübenland – The Land Over There/ Şuradaki Ülke Arne Kohlweyer 0:15:00 Germany / Almanya 2019
Elephantbird/ Hindi Masoud Soheili 0:15:00 Afghanistan / Afganistan 2019
Fire Extinguisher/ Yangın Söndürme Tüpü Rodrigo Sopeña Costales, Joana Solnado 0:04:00 Spain / İspanya 2019
Fred’s Night Out/ Felekten Bir Gece Anayis N. Der Hakopian 0:04:07 United Kingdom / Birleşik Krallık 2019
Sorgulanabilir Değerin Ortaya Çıkışı Dave L. 0:09:00 Almanya 2020
Pentagon/ Beşgen Gülden Gevher Öz 0:07:28 Turkey/ Türkiye 2019
Real Life/ Gerçek Hayat Camila Mezzetti, Ramon Faria 0:01:00 United States/ ABD 2019
Soba-chan’s Morning/ Soba-chan’ın Sabahı Vlasov Sergey 0:04:57 Japan / Japonya 2019

 

 

SO FAR SO CLOSE / ÇOK UZAK ÇOK YAKIN
Dead Die Once, The/ Bir Kez Ölünür Max McGillivray, Alex Morelli 0:08:30 United States / ABD 2019
Plastic Flowers/ Yapay Çiçekler Υannis Zafiris 0:04:00 Greece / Yunanistan 2019
Praskovya Alexander Solovyov 0:05:17 Russian Federation / Rusya 2019
Quiet, The/ Sessizlik Radheya Jegatheva 0:10:00 Australia / Avustralya 2019
School Bus, The/ Servis Ramazan Kılıç 0:13:34 Turkey / Türkiye 2019
Scratching the Surface/ Yer Kazıyıcı Bethany Staley 0:12:15 United Kingdom / Birleşik Krallık 2019
Slope/ Bayır Eduardo Brito 0:07:00 Portugal / Portekiz 2019
Wandering Cloud/ Gezgin Bulut Priyanka Purty 0:18:00 India / Hindistan 2019
Wonderful World/ Muteşem Dünya Massimo Schiavoni 0:04:00 Italy / İtalya 2019
Your Turn/ Sıra Sende Patrik Rosanics 0:11:07 Hungary / Macaristan 2019

 

 

SWERVE AWAY / VİRAJ
Bear With Me/ Birlikte Daphna Awadish 0:04:50 Netherlands / Hollanda 2019
Butterfly Man/ Kelebek Adam Enis Manaz 0:05:30 Turkey/ Türkiye 2019
Old Road, The/ Eski Yol Damiano Giacomelli 0:19:59 Italy / İtalya 2019
Our Concert/ Bizim Konserimiz Francesco Piras 0:15:00 Italy / İtalya 2019
Paper Kite/ Uçurtma Nada Bedair 0:07:00 Egypt / Mısır 2019
Represent/ Temsil Chris Heck 0:06:00 United States / ABD 2019
Roamers/ Gezginler Simon Choupot 0:09:00 France / Fransa 2019
Zoo/ Hayvanat Bahçesi Will Niava 0:10:00 Canada / Kanada 2019

 

 

SPECIAL SELECTION / ÖZEL GÖSTERİMLER
Heroine/ Kadın Kahramanlar Atara Frish, Heli Hardy, Yasmin Schryer-Ozary, Shira Pajurski, Shira Porat 1:27:00 Israel / İsrail 2018
An Ordinary Life/ Normal Bir Hayat Gili Danon, Efrat Shalom Danon 0:56:00 Israel, Germany / İsrail, Almanya 2019
Pop 30 Shira Billig 0:17:56 Israel / İsrail 2019
Time to Leave/ Vargit Zamanı Nurdan Tekeoğlu 0:52:00 Turkey/ Türkiye 2019
2 Days/ 2 Gün Nurdan Tekeoğlu 0:09:24 Turkey/ Türkiye 2019